עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

רץ חובב למרחקים ארוכים לנפש ולבריאות. עד כה : מס' מרתונים , 2 אולטרא 50 ק"מ, אולטרא 107 ק"מ אולטרא 129 ק"מ פעמיים אולטרא 100 MILE ואולטרא 200 ק"מ . באפריל 2016 השלמתי ריצה על שביל ישראל מדרום לצפון.
הריצה היא התשוקה, החופש, הפילגש והכיף הפרטי .
תנסו - בטוח תבינו.
פרדי
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

עוד שבועיים...

20/04/2012 13:44
פרדי בן הרוש
שבוע בתוך הטייפר ונותרו שבועיים עד לטירוף... 
השבוע לצערי שוב לא יצא לנו לרוץ בצוותא כך שאת הריצות רצנו בנפרד... אחרי ה6ש' ו-5 ש' גב אל גב של שבוע שעבר החלטתי ביום שבת לצאת לריצה קלה של שעה בלי כלום. לא שעון. לא כובע. לא משקפיים. לא מוזיקה. אפילו לא חולצה.... פשוט ירדתי מהבית לוואדי הצמוד וזרמתי שעה - כיף לא נורמאלי ... אני והטבע בלי שום הפרעות...תנסו את זה מפעם לפעם...
יום שני כבר יצאתי לריצה של 18 ק"מ - על שביל סובב טבעון וקצת מסלול הר לעמק + מסלול מירוץ יקב טוליפ... (הזדמנות מצוינת להגעגע אליו ולציין שמדובר בחצי מרתון שטח משובח...) . ההפתעה בריצה זו הייתה רבה כשנוכחתי לדעת אחרי כחצי שעה של ריצה שיש לי מלווה..- הכלב המשפחתי דייגו . זו פעם שנייה שהוא מצטרף אליי לריצה והחבר וואלה מחזיק לא רע... כאמור ריצה בתוך הטייפר , בלי לחץ ובלי יעדים - פשוט לרוץ.. למחרת הגיע תור ביצוע האינטרוואלים הארוכים (לרצי המרתון, חצי מרתון ועשר ק"מ זה יישמע בדיחה... ) 3* 3000 בקצב 6 דק' לק"מ... וואלה מה זה מהיר! חחח אותם ביצעתי לאורך הקישון - מסלול שקק" הכשירו ודי נעים לרוץ בו.
יום ד' לשמחתי הרבה הצלחתי לתאם ריצה בדרך נוף כרמל עם חבר לתחביב המוזר הזה - יהל דותן - והרעיון היה לתרגל קצת ריצה בעומס חום כפי שכנראה נרוץ באולטרא בחלק הראשון שלו. טוב, תכנונים לחוד ומציאות לחוד. מיד עם תחילת הריצה מזג האוויר התהפך - מה זה התהפך... - ונעשה אביך, רוחות קדים וממש בלתי נעים לריצה (אחר כך התברר שברדיו המליצו לזקנים ילדים וטף להישאר בבית עקב זיהום אוויר חריג...) . ובכל זאת את הריצה בת השלוש ש' סיימנו - אלא מה... - תוך שיחה קולחת ופה ושם צילומים מעשה ידי יהל. למחרת הריצה יהל חגג ארבעים אביבים וזו הזדמנות נהדרת לאחל לו מזל טוב ענק בריאות אושר והנאה רבה. בהצלחה באולטרא!!! 
את השבוע הראשון בטייפר קינחתי בריצה משותפת עם קבוצת הריצה של טבעון - מועדון הכותנה / מרתא עמקים - בהדרכת המאמן פנו. מבחינתם היה מדובר בתרגול ריצת לילה בסמוך לתחנת הרכבת העמקים ההסטורית לקראת השתתפותם במירוץ הר לעמק בקבוצות בנות שש ושמונה רצים, ומבחינתי אימון של שעתיים ... מאחל לכל הקבוצה הנאה רבה במירוץ !!!
זהו . הסתיים לו השבוע הראשון של הטייפר. ירידה חדה בעומס ובשעות הריצה. תחושה קצת מוזרה אבל באמת שאין תלונות. 
את הזמן הנותר עד המירוץ נקדיש למנוחה, איחוי השרירים, אגירת כוחות ומרץ ותכנון והכנות קפדניות לקראת הביצוע עצמו. 


 מרתא עמקים בסוף אימון לילה...

מזל טוה יהל - בסיום ריצה על דרך נוף כרמל.

זיכרון ממירוץ יקב טוליפ - רצים מארגנים מירוץ .

מלווה מפתיע - דייגו הכלב האמיץ...
שגיא
20/04/2012 13:57
את כל מה שיש לי להגיד, אגיד לך בזמן שאלווה...
בינתיים, נשאר רק לקנא....ולתת לך רוח גבית ככל האפשר!
אלוף!
איתי
20/04/2012 21:05
בהצלחה פרדי ההכנה שלך נשמעת מעוד יסודית
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: